przechwytywanie
Serdecznie zapraszamy do udziału w II Kiermaszu Świątecznym Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego, który odbędzie się w dniu 8 grudnia 2017 roku w Sali konferencyjnej Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie w godzinach 14:00 – 19:00. Na Kiermaszu prezentowane będą ozdoby bożonarodzeniowe oraz rękodzieło związane z tematyką świąteczną lub z przeznaczeniem na świąteczne prezenty. Wyłączone z prezentacji są produkty spożywcze.

Jeśli chcą Państwo zaprezentować swoje rękodzieło i wyroby związane ze Świętami Bożego Narodzenia proszę zapoznać się z załączonym regulaminem oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia i przesłać ją do dnia 30 listopada 2017 roku pocztą do Starostwa Powiatowego w Ostródzie – Wydział Rozwoju Lokalnego, ul. Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda lub w formie elektronicznej (skan) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Za wystawienie stoiska podczas kiermaszu NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!
Kiermasz będzie miał formę otwartą, dostępną dla społeczności lokalnej. Telefon kontaktowy w sprawach Kiermaszu: 89 642 98 52.

Karta Zgłoszenia