sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

za życiemPowiat Ostródzki i Ministerstwo Edukacji Narodowej podpisały porozumienie na realizację zadań z zakresu administracji rządowej, wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”. Dokument parafowano 27 listopada 2017 r. Zadanie będzie realizowane w latach 2017 - 2021 przez Zespół Placówek Pedagogicznych w Ostródzie Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną we współpracy z Poradnią Psychologiczną w Morągu, Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie i Ośrodkiem Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Ostródzie.

 
Zespół Placówek Pedagogicznych w Ostródzie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, jako wiodący ośrodek koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczy, z otrzymanej dotacji będzie musiał zgodnie z zawartym porozumieniem, zrealizować określoną liczbę godzin w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Ogólna kwota dofinansowania zadania wynosi 961 320,- złotych, w tym:
a. w 2017 r.– 40920,- złotych na 432 godziny terapii, z czego 15000,- złotych na dofinansowanie wyposażenia ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w środki dydaktyczne niezbędne do realizacji zadań;
b. w 2018 r. – 187200,- złotych na 3120 godzin terapii;
c. w 2019 r. – 202800,- złotych na 3380 godzin terapii;
d. w 2020 r. – 26500,- złotych na 4420 godzin terapii;
e. w 2021 r. - 26500,- złotych na 4420 godzin terapii.
 
Autor tekstu: Ewa Dębska
Adjustacja: Henryk Kropidłowski
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.