sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

pomoc dla dariiOddział Rejonowy PCK w Ostródzie zwraca się o pomoc. Pani Daiia Wierzbowska jest nauczycielką - pedagogiem w jednej z ostródzkich szkół. Samotnie wychowuje dwie studiujące córki. Od połowy ubiegłego roku walczy z nowotworem wątroby. Przebyła dwie operacje usunięcia guza wątroby. Ostatnio w wyniku konsultacji lekarskich została zakwalifikowana do leczenia metodami niekonwencjonalnymi, które są bardzo kosztowne. Najbliższa rodzina pomaga z całej siły. lecz nie jest w stanie udźwignąć takich wydatków. Miesięczny koszt leczenia wynosi około 7 tys. zł.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli. pomóżmy Pani Daiii. Każda najmniejsza wpłata może uratować życie chorej.

Środki finansowe można wpłacać na konto: Oddział Rejonowy Bank PKO BP nr 20 1020 3613 0000 6702 0037 9032 z dopiskiem „Pomoc dla Darii”.

Dla wpłat z zagranicy podać kod: BPKOPLPW. Wszystkie środki finansowe zgromadzone na koncie będą przeznaczone na pomoc w leczeniu chorej. POMAGAMY!

Źródło informacji: PCK w Ostródzie

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.