sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontW Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, w piątek, 9 lutego br. odbyła się odprawa roczna ostródzkich policjantów. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie omówili wyniki pracy funkcjonariuszy oraz zrealizowane przez nich przedsięwzięcia. W odprawie rocznej uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek.

Uroczystą odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski, który podkreślił dużą aktywność ostródzkich policjantów w wielu płaszczyznach ich funkcjonowania, a także podziękował za miniony rok służby. Nie zapomniał również o dobrej współpracy z władzami samorządowymi oraz płynącego ich strony wsparcia dla działań i inicjatyw podejmowanych przez Policję. Komendant KPP w Ostródzie przedstawił również priorytety na 2018 rok. Wśród nich niezmiennie pojawiło się m. in. bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie naszego powiatu oraz wzmocnienie współpracy ze społeczeństwem.
 

Następnie stan bezpieczeństwa i osiągnięte wyniki będące odzwierciedleniem całorocznej pracy przedstawili policjanci funkcyjni poszczególnych pionów. Podczas spotkania omówiono następujące aspekty:

  • sprawy kryminalne,
  • sytuację w pionie prewencji,
  • bezpieczeństwo na wodach,
  • bezpieczeństwo podczas imprez masowych,
  • "Dzielnicowy bliżej nas",
  • fundusz wsparcia,
  • Tasman- nowy "funkcjonariusz" morąskiego komisariatu.
 
Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski również podziękował policjantom za miniony rok oraz współpracę z władzami samorządowymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.
 
Szczegółowy opis omówionych aspektów podczas odprawy rocznej Policji można znaleźć na oficjalnej stronie KPP w Ostródzie, pod adresem: http://ostroda.policja.gov.pl/o15/aktualnosci/41971,Ostroda-Policjanci-podsumowali-miniony-rok.html
 
Źródło informacji: KPP w Ostródzie
Adiustacja: Błażej Banaszkiewicz
Foto: KPP w Ostródzie
 
 
1
1
1
 
 
 

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.