konkurs ofertZarząd Powiatu w Ostródzie ogłasza drugi otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w 2018 r. Informacje dla oferentów ubiegających się o dotację z budżetu Powiatu Ostródzkiego na realizację tych zadań dostępne są na stronie internetowej www.cup-ostroda.pl zakładka aktualności, w biuletynie informacji publicznej www.bip.powiat.ostroda.pl oraz u koordynatora ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, budynek Centrum Użyteczności Publicznej, ul. Jana III Sobieskiego 9, p. 213A.

Opis zadań, wysokość środków publicznych planowanych na realizację zadań, zasady przyznawania dotacji, termin i warunki realizacji oraz tryb i kryteria stosowane przy dokonywaniu wyboru ofert oraz jego termin zawarte są w ogłoszeniu stanowiący załącznik do uchwały. Termin składania ofert na realizację wymienionych zadań upływa 31.07.2018 r., o godz. 15:00 (liczy się data wpływu do Starostwa Powiatowego w Ostródzie).

Załączniki:
Autor informacji: Joanna Kwiatkowska