sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontKartki i ozdoby świąteczne, wyroby z drewna, gipsu z dzianiny, haftowane bombki, stroiki, świeczniki i wiele innych - to przedmioty, które można było zakupić podczas III-go Kiermaszu Świątecznego Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego. Kiermasz odbył się 11 grudnia 2018 roku w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Dochody ze sprzedaży rękodzieła organizacje pozarządowe przeznaczą na swoje cele statutowe. Podczas kiermaszu w świąteczny nastrój uczestników wprowadziły kolędy i pastorałki, które umilały zakupy. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który rozdawał najmłodszym smakołyki.

Pierwsza połowa grudnia to czas, kiedy w wielu miastach odbywają się jarmarki i kiermasze świąteczne. Odwiedzając je, możemy kupić oryginalne prezenty świąteczne dla najbliższych oraz poczuć atmosferę Bożego Narodzenia. Podczas kiermaszu prowadzone były warsztaty, gdzie uczono dzieci jak własnoręcznie wykonać kartkę świąteczną. Można było także wziąć udział w grze zwanej „bingo”.
 
Swoje wyroby prezentowali:
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Ostródzie,
  • Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych Amicus
  • Stowarzyszenie Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Dębowe Wzgórze” w Szymanowie
  • Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Miłakowie
  • Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ostródzie,
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Marwałdu.
Autor zdjęć: Aleksandra Rosłoniec
Źródło informacji: Aleksandra Rosłoniec
Adiustacja: Marika Kłosowska
 
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.