sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Targi Holiday World PragaMiędzynarodowe targi turystyczne Holiday World to najważniejsze wydarzenie o tematyce turystycznej w Czechach, ale także jedno z ważniejszych - w regionie Europy Środkowej. Na targach prezentowały się tak odległe zakątki świata jak Ameryka, Azja czy Afryka. Powiat Ostródzki, od siedmiu lat bierze czynny udział w tej imprezie i prezentuje walory turystyczne naszego subregionu – Mazur Zachodnich. Podczas tegorocznej edycji, wraz z Zachodniomazurską Lokalną Organizacją Turystyczną (ZLOT), stanowiliśmy jeden z nielicznych polskich regionów na tych Targach. Można powiedzieć, że w zasadzie - reprezentowaliśmy Polskę.

Dzięki współpracy z naszym partnerem z Czech – Usteckim Krajem - po raz kolejny mieliśmy możliwość bezkosztowego skorzystania z powierzchni wystawienniczej. Przez cały czas trwania targów tj., od 21.02.2019 do 24.02.2019 roku, na naszym stoisku prym wiodła makieta pochylni „Oleśnica”, która wzbudzała ogromne zainteresowanie zwiedzających. Wszystkie osoby zaciekawione naszym regionem, otrzymywały czeskojęzyczny folder powiatu p.t. „Turystyczne cuda Powiatu Ostródzkiego” oraz wiele innych informatorów, map i ulotek czeskojęzycznych (Główne Atrakcje Warmii i Mazur, Warmia i Mazury na rowerze, Wodne szlaki Warmii i Mazur, Wokół Grunwaldu i wiele innych). Stoisko zaprojektowali i zbudowali pracownicy Wydziału Promocji, którzy zajęli się także jego obsługą przy profesjonalnym - przewodnickim wsparciu ZLOT. Cały anturaż graficzny jednoznacznie nawiązywał do naszych zachodniomazurskich walorów i atrakcji turystycznych.
Podczas targów towarzyszyła nam również delegacja samorządowa z Wicestarostą – Janem Kacprzykiem. Członkowie delegacji spotkali się z Radnym Usteckiego Kraju, Panem Zdenkiem Matoušem - Pełnomocnikiem Hetmana Usteckiego Kraju ds. Rozwoju i Turystyki. Podczas rozmów poruszone zostały tematy dotyczące współpracy naszych samorządów, przyszłych działań partnerskich oraz nowych inicjatyw.

1
1
1
1
1
1
1
1
Tekst i zdjęcia: Katarzyna Wyszomierska

adjustacja: H. Kropidłowski

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.