sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontPiętnaścioro uczennic i uczniów z ZSZ im. S. Staszica i CKU klas I i III technikum, III klasy szkoły zawodowej i II klasy branżowej szkoły I stopnia w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik architektury krajobrazu oraz kucharz - odbyło praktyki zagraniczne w Granadzie i powróciło do zimowej ostródzkiej rzeczywistości. Będzie im trudno odnaleźć się po 3 tygodniach spędzonych w słonecznej Hiszpanii. Staże zawodowe trwały od 20.01 do 09.02.2019 r. i były świetną okazją do poszerzenia umiejętności zawodowych, nabycia doświadczenia oraz dobrej zabawy.

Praktyki zawodowe nabywali w różnych ciekawych miejscach - w restauracjach, zakładach fryzjerskich oraz w ogrodach Uniwersytetu w Granadzie. Młodzież "Staszica" miała również okazję poznać kulturę hiszpańską zwiedzając Granadę i okolice.
 
Wyjazd odbył się w ramach projektu „International Job Experience". To już druga tura praktyk w ramach tego projektu. W szkole trwają już prace nad kolejnym - tym razem będziemy zdobywać inne słoneczne rejony Europy. Przyjdź do nas i przekonaj się jakie.
 
Tekst: Anna Rutkiewicz, Krzysztof Świątek
Zdjęcia: Anna Rutkiewicz, ZSZ im. S. Staszica i CKU w Ostródzie
Data wytworzenia informacji: 14.02.2019
Adjustacja: H. Kropidłowski
 
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.