logoStowarzyszenie ESWIP i Starostwo Powiatowe w Ostródzie zapraszają na seminarium  „Zarządzanie finansami organizacji pozarządowej pod kątem realizacji zadań z wykorzystaniem dotacji ze środków publicznych”, organizowane w ramach projektu partnerskiego „Gotowi na Model”. Program seminarium obejmuje również elementy zmian przepisów prawnych dotyczących rachunkowości „małych” organizacji pozarządowych, które weszły w życie we wrześniu 2014 r.

Stowarzyszenie ESWIP i Starostwo Powiatowe w Ostródzie zapraszają na seminarium „Zarządzanie finansami organizacji pozarządowej pod kątem realizacji zadań z wykorzystaniem dotacji ze środków publicznych”, organizowane w ramach projektu partnerskiego „Gotowi na Model”. Program seminarium obejmuje również elementy zmian przepisów prawnych dotyczących rachunkowości „małych” organizacji pozarządowych, które weszły w życie we wrześniu 2014 r.

Seminarium poprowadzi Katarzyna Książczak z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS z Łodzi.

Seminarium odbędzie się 3 lutego 2015 roku w godz. 11.00-15.30 w sala nr 112 Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 9.

Program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączonych dokumentach. Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń upływa 26 stycznia 2015 roku. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Załączniki: