sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Z życia szkół i placówek

Wolontariuszki u seniorów w MolzieTegoroczny XVII Dzień Papieski obchodziliśmy pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Hasło to jest cytatem z Listu Apostolskiego Novo Millenio Ineunte i było wypowiadanie często przez św. Jana Pawła II, szczególnie podczas Jubileuszu Roku 2000.

wychowankowie klas i szych11 października internacka starszyzna zorganizowała uroczyste Przywitanie Wychowanków Klas I- szych. „Młodzi” musieli przejść grę terenową „Poznaj swój internat”, aby wpisać się do grona społeczności internackiej.

Młodzież z Morąga pod siedzibą Nask w Warszawie6 października 2017 r. grupa uczniów Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Licealnych w Morą-gu, odebrali wyróżnienie za zajęcie I miejsca w województwie warmińsko-mazurskim wśród szkół biorących udział w tym prestiżowym projekcie. Uroczysta gala, w której uczestniczyli przedstawiciele najlepszych w kraju szkół informatycznych, odbyła się w siedzibie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w Warszawie.

Uczniowie podczas zwiedzania targówUczniowie klas I Tlr , II Tlma i II ie wraz z opiekunami odwiedzili 12 października 2017 r Targi Hubertus Arena. Uczniowie ZSZ im. S. Staszica i CKU mieli niepowtarzalną okazję nauki o środowisku w praktyce - odwiedzając Ścieżkę Edukacyjną przygotowaną przez Lasy Państwowe i Polski Związek Łowiecki prezentowaną na Targach Hubertus Arena w Ostródzie.

ŻyczeniaZ okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu serdeczne podziękowania za trud, wytrwałość i zaangażowanie związane z kształceniem i wychowaniem młodego pokolenia. Życzymy każdemu z Państwa wielu sukcesów zawodowych i osobistych, spełnienia wszelkich zamierzeń i planów, oraz tego, aby wykonywany zawód zawsze był dla Państwa źródłem satysfakcji.

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem