targi edukacyjne27 marca 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie odbędą się Targi Edukacyjne Powiatu Ostródzkiego. To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych powiatu ostródzkiego w jednym miejscu. Podczas Targów będzie możliwość uzyskania przez zainteresowanych kompleksowych informacji na temat zawodów w których kształcą szkoły, zaprezentowanych na stoiskach.

Na zwiedzających czekają również występy artystyczne uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz pokaz samoobrony przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petӧfi w Ostródzie. Dodatkowym atutem udziału w Targach będzie możliwość skorzystania przez gimnazjalistów z konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym.

powiatowe targi edukacyjne