sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontUśmiechnięta, pełna energii i entuzjazmu młodzież przywitała nowy rok szkolny na uroczystym powiatowym rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość, która odbyła się 1 września w Zespole Szkół Licealnych w Morągu, stała się okazją do nagrodzenia tytułem PRIMUS INTER PARES najzdolniejszych absolwentów rocznika 2015/2016.

- „Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę bardzo zajmowało” – cytując myśl Janusza Korczaka celebrowała otwarcie Jolanta Jankowiak-Wydra - Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Andrzej Wiczkowski - Starosta Ostródzki przywitał wszystkich przybyłych, ogłaszając oficjalnie rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.

Bardzo ważnym punktem uroczystości stało się wyróżnienie tytułem PRIMUS INTER PARES „Pierwszy wśród równych” najzdolniejszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Ceremonii przekazania tytułów dokonali: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski i Wicestarosta Edmund Winnicki.

Oto lista tegorocznych laureatów tytułu PRIMUS INTER PARES:

- Kamil Dąbrowski - absolwent Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie,
- Aleksandra Werner - absolwentka Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie,
- Paweł Gutkowski - absolwent Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie,
- Łukasz Czerniak - absolwent Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie,
- Robert Borysiewicz - absolwent Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
- Konrad Bartkowski - absolwent Zespołu Szkół Licealnych w Morągu.
 
Źródło informacji: Arkadiusz Krajzewicz
Foto: Zespół Szkół Licealnych w Morągu
 
 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.