sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontWolontariusze z powiatu ostródzkiego podsumowali roczną działalność podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które odbyły się w środę, 7 grudnia 2016 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Podczas uroczystości Starosta Ostródzki Pan Andrzej Wiczkowski podziękował wszystkim wolontariuszom za ich zaangażowanie w działalność polegającą na udzielaniu innym pomocy.

Spotkanie rozpoczął występ artystyczny przygotowany przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie. Gościom przedstawiono prezentację z działań wolontariuszy oraz plakaty podsumowujące całoroczne dokonania szkolnych klubów wolontariatu. Atrakcją uroczystości były warsztaty rękodzieła przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Miłakowie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Szymanowie. Wolontariusze wraz z wychowankami w/w ośrodków wykonali bombki, kartki, stroiki świąteczne oraz pierniki. Wspólnie wykonane ozdoby świąteczne będą doskonałymi prezentami, które wraz z niesioną pomocą i uśmiechem wolontariuszy dotrą do ich podopiecznych w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

W uroczystości udział wzięli: Joanna Glezman - Pełnomocnik Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego ds. Organizacji Pozarządowych, Jolanta Dakowska Warmińsko – Mazurski Lider Młodzieżowego Wolontariatu, Jan Kacprzyk Członek Zarządu, Zbigniew Zabłocki - Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Środowiska i Geodezji Rady Powiatu w Ostródzie, Jolanta Górecka - Sekretarz Gminy Łukta, Bożena Janowicz - Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele i opiekunowie Szkolnych Klubów Wolontariatu oraz wolontariusze.
 
Źródło informacji: Arkadiusz Krajzewicz
Autor zdjęć: Anna Żebrowska

1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.