sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

pokaz pojazdów i sprzętu polycyjnegoW drugi czwartek maja Ekonomik zaprosił gimnazjalistów na Dzień Otwarty. Szkołę odwiedziło około 470 uczniów z różnych gmin. Uczniowie szkoły zaprezentowali wszystkie kierunki kształcenia i zapewnili gościom mnóstwo atrakcji i niespodzianek, między innymi: pokazy barmańskie i baristyczne, zajęcia z animacji czasu wolnego, pokazy chemiczne, pokaz musztry paradnej i samoobrony.

Gimnazjaliści mogli skosztować wielu potraw przygotowanych przez naszych uczniów, poznali ofertę kursów realizowanych w ramach projektów unijnych w szkole. Zespół Szkół Zawodowych im. S. Petőfi zaprasza młodzież chętną do nauki w technikum – zawód: hotelarz, handlowiec, ekonomista, spedytor, analityk, informatyk, technik eksploatacji portów i terminali, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej, technik żeglugi śródlądowej i liceum ogólnokształcącym – klasa policyjna i wojskowa oraz branżowej szkole I stopnia – zawód: cukiernik, kucharz gdzie poznawali zakres kształcenia jak również umiejętności jakimi będą mogli pochwalić się po zakończeniu nauki w szkole.

Nowością jest technik żeglugi śródlądowej. Jest to wyjątkowa oferta edukacyjna. Wzięła się z inspiracji i potrzeb m. in. Żeglugi Ostródzko – Elbląskiej i Żeglugi Mazurskiej w Giżycku. Atrakcyjność dnia otwartego możliwa była dzięki ścisłej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i instytucjami. Szkoła stara się przedstawiać taką ofertę, aby była ona zbieżna z obecnymi i przyszłymi potrzebami rynku pracy. Korzyści są oczywiście obopólne – firmy otrzymują wykwalifikowanych pracowników – Ekonomik profesjonalne wsparcie nauczania.
 
Tekst i foto: Maja Kurdziel
 
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.