sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Powiatowe Dni SportuTo już X Powiatowe Dni Sportu. W tym roku Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica zorganizował turniej siatkarski dziewcząt szkół ponadpodstawowych powiatu ostródzkiego.
We wtorek 25 września 2018 roku w hali sportowej odbyły się mistrzostwa naszego powiatu, w których rywalizowało sześć dziewczęcych zespołów. Najcenniejsze trofeum ufundowane przez Starostę wywalczyły siatkarki Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie. Siatkarki „Staszica” walczyły dzielnie i zajęły V miejsce.

W imieniu Starosty puchary wręczał wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU. Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze i w bardzo dobrej organizacji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zwyciężczyniom gratulujemy!

Data upowszechnienia informacji: 05.10.20.18 rok
Tekst: Tomasz Laskowski, ZSZ im. Staszica i CKU w Ostródzie
Zdjęcia: Małgorzata Kierozalska, ZSZ im. Staszica i CKU w Ostródzie

1
1
1
1

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.