sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

wszystkie drużynyWychowankowie Internatu ZSZ im. S. Petöfi mieli okazje zapoznać się z wystawą „Smacznie i zdrowo” na temat literatury żywieniowej i produktami upraw działkowych, obejrzeć gazetki tematyczne „Jedz zdrowo”. Podsumowaniem był Konkurs Kulinarny, który odbył się 25.10.2017 r. i polegał na przygotowaniu 4 zadań- dania z warzyw, dania z owoców, deseru oraz zastawienia i dekoracji stołu.

 
 
Jury oceniało estetykę, smak, trudność przygotowanych potraw, współpracę, czystość i przestrzeganie bhp. Drużyny przygotowały ciekawe, zdrowe posiłki i zaprezentowały je na stołach. Serce Jury skradła pasta z marchwi na pomidorach, pudding owocowy oraz przekąska zbożowa z owocami i miodem. Wyniki konkursu: I miejsce- niebiescy: E. Grygas, K. Lipowska, M. Janowska, M. Płodowski, II miejsce-czarni: U. Niedźwiecka, K. Wiśniewska, P. Ługowska, K. Licznerski, III miejsce czerwoni: K. Nowikiewicz, S. Rybińska, A. Rutkowska, M. Kłosowski, IV miejsce biali: K. Kyc, M. Szytniewski, A. Kargin, K Walewander.
Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i ciekawe przybory kuchenne. Gratulujemy! Wychowankowie oprócz integracji i dobrej zabawy nauczyli się robić zdrowe, smaczne i szybkie posiłki.
 
1
1
1
1
 
Data: 26.10.2017 r.
Tekst: Agnieszka Kołodziejska
Foto: Agnieszka Kołodziejska, Urszula Piasecka, Agnieszka Odolińska.
 

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.