krajobraz pochylnia1 pomost

przechwytywanieSpecjalnie na koniec zimy zapraszamy wszystkich fanów zimowego szaleństwa do Lichtajn – Gmina Ostróda, gdzie 29 stycznia br. odbędzie się pierwsza edycja EcoSlide czyli "I Gminny Zjazd na Byle Czym". Zapisy rozpoczną się o godzinie 10:00, a godzinę później uczestnicy wystartują na swoich sprzętach! Warunkiem uczestnictwa zgodnie z ideą imprezy jest "byle jaki" pojazd lub sprzęt oraz „nie byle jaki” humor. Nie zabraknie konkursów zimowych, ogniska oraz świetnych niespodzianek! Konstruktorów zachęcamy do rozpoczęcia pracy nad pojazdami!

Impreza będzie miała charakter rekreacyjno- proekologiczny. W ferworze walki zawodnicy i organizatorzy będą pamiętali o ekologii. Akcję ekologiczną, która zostanie przeprowadzona w trakcie EcoSlide można będzie wesprzeć na kilka sposobów. Zgodnie z regulaminem zawodów uczestnicy zobowiązani będą do startu na sprzęcie zbudowanym między innymi ze zużytych opakowań PET, przynieść stare baterie, albo zakrętki od butelek.

W programie ponadto „zjazd na krechę" czyli zjazd na worku z sianem, paintball oraz animator zabaw dla dzieci.

Regulamin zawodów oraz karta zgłoszenia dostępne na www.gminaostroda.pl

Na zawody zapraszamy zarówno kierowców i pasażerów zjeżdżających na byle czym jak i widzów! Wstęp wolny! Start godz. 11:00

Źródło informacji: Aneta Janowicz
Plakat: Gmina Ostróda