krajobraz pochylnia1 pomost

Aktualności

Herb Powiatu OstródzkiegoW dniu 24 listopada Oddział Komunikacji i Transportu w Morągu będzie przyjmował interesantów do godziny 13:00.

Transmisja na żywoNa podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 920 ze zm.) 29 listopada 2021 r. o godz. 12:00 w sali Nr 112 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 odbędzie się XXIV Sesja Rady Powiatu VI kadencji.

"Ku Pamięci Marty"„Ku Pamięci Marty” Wieloletniego pracownika Starostwa Powiatowego w Ostródzie.

Bo najtrudniejsze jest pożegnanie i nigdy na to nie jest czas…. Ty w naszych sercach na zawsze zostaniesz, bo cząstka Ciebie wciąż żyje w nas. Anioły wczoraj zeszły po Ciebie i życia Twego nadszedł kres, ale na zawsze zagościsz w niebie tuląc do siebie… tuląc swym sercem… serduszko małe… tak piękne …. tak czyste… tak doskonałe… Najszczersze kondolencje dla męża Michała, córki Agniesi i całej rodziny składają koleżanki i koledzy z pracy.

Podpisanie umowy na wdrożenie systemów elektronicznych w Starostwie Powiatowym w OstródziePowiat Ostródzki w dniu 15 listopada 2021 r. podpisał umowę na realizację zadania pn. „Wdrożenie e-usług w urzędzie w ramach projektu: „E-powiat – cyfryzacja urzędu Starostwa Powiatowego w Ostródzie – etap 2”. W ramach podpisanej umowy dostarczone i wdrożone zostaną systemy do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją wraz z wdrożeniem 21 e-usług publicznych oraz system obsługi zamówień publicznych w urzędzie. Łączna wartość zamówienia to kwota 504 298,77 złotych. Wykonawcą wdrażającym rozwiązania elektroniczne w urzędzie będzie firma MADKOM S.A. z siedzibą w Gdyni.

Logo Szpitala w Ostródzie S.A.Od 9 listopada kolejne 33 łóżka powiększą bazę przeznaczoną dla pacjentów zakażonych wirusem, a od 10 listopada następne 60 łóżek. Natomiast od 15 listopada cały Szpital w Ostródzie S.A. zostanie przekształcony w jednoimienny, w którym będą hospitalizowani wyłącznie pacjenci zakażeni koronawirusem.

super powiat3

logo2019logo zpp