krajobraz pochylnia1 pomost

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczącymi przeciwdziałania koronawirusowi COVID-19 informujemy, że z dniem 14.10.2020 r. do odwołania wstrzymujemy przyjmowanie interesantów w Urzędzie Starostwa Powiatowego w Ostródzie (dotyczy Starostwa Powiatowego, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego).

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie, korespondencyjnie lub elektronicznie:

Tel: (89) 642 98 00
Fax: (89) 642 98 17

ePUAP: spostroda/SkrytkaESP

Elektroniczna Skrzynka Podawacza (Pojazd, Kierowca)

Sprawy pilne i nagłe załatwiane będą po wcześniejszym, uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z merytorycznym pracownikiem (dane teleadresowe do poszczególnych pracowników dostępne są na Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego). Dodatkowo na klatce przy drzwiach głównych umieszczone zostaną skrzynki / urny na dokumenty.

Kasa Starostwa Powiatowego będzie nieczynna. Wszelkie wpłaty (poza opłatami dotyczącymi praw jazdy, rejestracji pojazdów i innych dotyczących Wydziału Komunikacji) proszę dokonywać przelewem bankowym, pocztowo lub elektronicznie na numer konta bankowego:

rachunek dochodów Powiatu: Bank PKO BP S.A 04 1020 1811 0000 0802 0271 6884
rachunek dochodów Skarbu Państwa (wieczyste użytkowanie): Bank PKO BP S.A 94 1020 1811 0000 0102 0271 6868

Andrzej Wiczkowski
Starosta Ostródzki

Logo: Narodowy Fundusz Zdrowia Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów którzy, ze względu na stan zdrowia, nie mogą przyjąć szczepionki w punkcie stacjonarnym. W naszym regionie 11 dodatkowych punktów uzupełni sieć populacyjnych punktów szczepień, które zadeklarowały możliwość podania preparatu również w domu pacjenta. Wyjazdowe punkty szczepień są dodatkowym wsparciem dla populacyjnych punktów, które zgłaszając się do Narodowego Programu Szczepień, potwierdziły, że są gotowe do mobilnego szczepienia pacjentów w domach.

Uwaga

W oparciu o analizę wyników pomiarów, informujemy, o wystąpieniu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ryzyka przekroczenia poziomu informowania w strefie warmińsko-mazurskiej.

Uczestnicy spotkania w Starostwie Powiatowym w OstródzieW Starostwie Powiatowym w Ostródzie z inicjatywy Posła Zbigniewa Ziejewskiego zostało zorganizowane spotkanie przedstawicieli Polsko-Greckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, którego celem było zawiązanie współpracy na wymiany uczniowskie między polskimi i greckimi placówkami. Według planów wymianą objęci zostaną uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Planowana współpraca obejmie wychowanków z czterech powiatów województwa warmińsko-mazurskiego: ostródzkiego, iławskiego, nowomiejskiego i szczycieńskiego.

transmisja nazywo

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 920) 26 lutego 2021 r. o godz. 13:00 w sali nr 112 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 odbędzie się XIX Sesja Rady Powiatu w Ostródzie VI kadencji.

super powiat3

logo2019logo zpp