krajobraz pochylnia1 pomost

Aktualności

Herb Powiatu OstródzkiegoStarosta Ostródzki ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Skarbu Państwa, położonej w obrębie nr 8 miasta Ostróda, przy ul. Czarnieckiego, składającej się z działek: nr 358/2 o pow. 0,0120 ha (droga dojazdowa) i nr 358/3 o pow. 0,1411 ha, KW Nr EL1O/00042447/4. Przetarg odbędzie się w dniu 15 listopada 2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostródzie, przy ul. Jana III Sobieskiego 5, I piętro, pokój nr 220.

Statuetki i puchary V Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty OstródzkiegoWszystko to, co kibice kochają najbardziej - rozgrywki, emocje, gole, puchary zaserwowane podczas V Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Ostródzkiego, będącego jednocześnie Memoriałem im. Mariusza Kaliszewskiego. Już po raz piąty boisko „Orlik 2012” znajdujące się przy Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie miało okazję gościć piłkarzy-amatorów z całego Powiatu Ostródzkiego. Wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz cyklicznych imprez organizowanych przez Powiat Ostródzki.

Od lewej: Joanna Glezman - Pełnomocnik Marszałka ds. Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Jolanta Dakowska - Lider Młodzieżowego Wolontariatu w Województwie Warmińsko-Mazurskim, Andrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki, Katarzyna Koplińska - Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-MazurskiegoJuż po raz kolejny wolontariusze z Powiatu Ostródzkiego zainaugurowali nowy rok swojej wspólnej pracy. W dniu 29 września br. w sali konferencyjnej Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie miało miejsce spotkanie licznej grupy wolontariuszy, ich opiekunów, dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz specjalnych gości. Gospodarzem Uroczystości był Andrzej Wiczkowski – Starosta Ostródzki, natomiast koordynatorem – Jolanta Dakowska, Lider Młodzieżowego Wolontariatu w Województwie Warmińsko – Mazurskim.

Transmisja na żywoNa podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1526) 5 października 2022 r. o godz. 13:00 w sali Nr 220 w Starostwie Powiatowym w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 odbędzie się XXXII sesję Rady Powiatu w Ostródzie VI kadencji.

Herb Powiatu OstródzkiegoStarosta Ostródzki ogłasza I przetarg ustny nieograniczony, na zbycie zabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Skarbu Państwa, położonej w obrębie nr 24 Ornowo, gmina Ostróda, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 161/6 o pow. 0,6801 ha, uregulowanej w księdze wieczystej Nr EL1O/00051192/7. W dziale III Kw wpisane jest ograniczone prawo rzeczowe dotyczące nieodpłatnej i nieograniczonej w czasie służebności przesyłu na rzecz ENERGA-OPERATOR SA.

super powiat3

logo2019logo zpp