sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Aktualności

uokStarosta Ostródzki informuje, że w dniach od 12 do 23 sierpnia 2019 r. wnioski wraz z dokumentacją o interwencję w sprawach konsumenckich można składać w Kancelarii Ogólnej (parter). W nagłych przypadkach porad prawnych może Państwu udzielić Federacja Konsumentów w Olsztynie tel. (89) 535 – 21 – 16 nr tel. Infolinii Konsumenckiej 801 – 440 – 220.

alarmsyrenyCelem upamiętnienia 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia o godzinie 17:00 odbywać się będzie trening Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania, w którym udział biorą między innymi wszystkie jednostki samorządu terytorialnego na terenie Powiatu Ostródzkiego. Włączenie syren alarmowych w ramach treningu potrwa jedną minutę ciągłym sygnałem dźwiękowym. Sygnał nie jest spowodowany żadnym zagrożeniem, prosimy o zachowanie spokoju.

Logo PARP Zapraszamy na transmisję on-line ze spotkania informacyjnego w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Spotkanie stanowi świetną okazję, aby dowiedzieć się od eksperta z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, m.in. na jakie działania można uzyskać dotację, jak również na co zwrócić uwagę przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie.

Start transmisji: wtorek 30 lipca, godzina 12:00. Zapraszamy!

logoW związku z rozpoczęciem prac nad projektem "Rocznego Programu Współpracy Powiatu Ostródzkiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego Na Rok 2020" Organizacje Pozarządowe i Podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie t. j. (Dz. U. z 2019 r. poz. 688) zaproszone są do składnia proponowanych zadań publicznych.

frontDelegacja z powiatu ostródzkiego uczestniczyła w wyjeździe studyjnym we francuskim departamencie Côtes d'Armor. Wizyta odbyła się 23.06-29.06.2019 w związku z realizacją projektu „Innowacyjne podejście do metod przeciwdziałania przemocy w rodzinie we współpracy międzynarodowej”. Zainteresowanie projektu jest ukierunkowane na sytuację osób starszych i z niepełnosprawnościami. Na tygodniowy pobyt we Francji składały się spotkania ze specjalistami, dedykowane szkolenia oraz wizyty w instytucjach zajmujących się różnymi aspektami przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.