krajobraz pochylnia1 pomost

Aktualności

Herb Powiatu OstródzkiegoW związku z otrzymaną informacją o zamianie dyżurów pomiędzy Aptekami, przedstawiamy aktualny harmonogram dyżurów na miesiąc luty.

Krzysztof Dudek odbiera Dar Starosty Ostródzkiego - miecz Bitwy pod Grunwaldem31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w tym roku 29 stycznia w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie, pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. Starosta Ostródzki – Andrzej Wiczkowski chcąc wspomóc inicjatywę, przeznaczył na ten cel jednoręczny miecz rycerski z czasów bitwy pod Grunwaldem. Podczas aukcji scenicznej przedmiot ten został ostatecznie wylicytowany na kwotę 2 800 zł.

Transmisja na żywoNa podstawie art. 15 ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526) 1 lutego 2023 r. o godz. 13:00 w sali Nr 220 w Starostwie Powiatowym w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5 odbędzie się XXXV sesja Rady Powiatu w Ostródzie VI kadencji.

Andrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki wraz z Maciejem Wiśniewskim Mistrzem Świata w TriathlonieW Starostwie Powiatowym w Ostródzie 26.01.2023 r. Andrzej Wiczkowski - Starosta Ostródzki, spotkał się ze zdobywcą tytułu Mistrza Świata w Triathlonie - Maciejem Wiśniewskim. Na co dzień Maciej jest strażakiem i pełni służbę w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Olsztynie.

Logo Regionalnego Portalu Informacyjnego Wrota Warmii i MazurTrwa II nabór na uzyskanie rekomendacji miejsca przyjaznego rowerzystom (MPR) w województwie warmińsko – mazurskim. Opisany system jest odpowiedzią na zdiagnozowane potrzeby odbiorców szlaku – rowerzystów, dla których jednolite i porównywalne zasady rekomendacji obiektów na trasach rowerowych są istotnym wyznacznikiem jakości produktu turystycznego.

super powiat3

logo2019logo zpp Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna