sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Aktualności

dzien wolny 24 grudniaZGODNIE Z ZARZĄDZENIEM NR 46/2019 STAROSTY OSTRÓDZKIEGO Z DNIA 14 PAŹDZIERNIKA 2019 r. INFORMUJĘ, ŻE DZIEŃ 24 GRUDNIA 2019 r. JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY DLA PRACOWNIKÓW STAROSTWA POWIATOWEGO W OSTRÓDZIE.

konkurs ofertPodajemy wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w roku 2020 pn. „Prowadzenie w 2020 roku punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego dla mieszkańców Powiatu Ostródzkiego”.

frontPracownicy Starostwa Powiatowego w Ostródzie, ostródzcy policjanci oraz pracownicy cywilni ostródzkiej komendy po raz kolejny przyłączyli się do akcji "Szlachetna Paczka". Dzięki dobrej współpracy 8 grudnia br. przygotowana i przekazana została wspólna paczka dla jednej z potrzebujących rodzin w Ostródzie. Zebrane środki pozwoliły na zakup lodówki i kanapy. Dodatkowo rodzina otrzymała środki chemiczne, kosmetyczne oraz żywność. Do przedsięwzięcia przyłączyła się również właścicielka salonu meblowego w Ostródzie, której składamy serdeczne podziękowania.

transmisja nazywoNa podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2019 r., poz. 511 ze zm.), zwołuję się XI Sesję Rady Powiatu w Ostródzie VI kadencji, która odbędzie się 10 grudnia 2019 r. o godz. 13.00 w sali Nr 220 Starostwa Powiatowego w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5.

frontStarosta Ostródzki, 20 listopada powołał pięciu członków Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych V kadencji. Uroczyste wręczenie powołań nastąpiło 3 grudnia 2019 r., podczas wojewódzkiej konferencji z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2018

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

Podobne:

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych.