krajobraz pochylnia1 pomost

Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Samorządu TerytorialnegoZ okazji Dnia Samorządowca wszystkim osobom, które współtworzą samorząd, które pracowały i pracują dla dobra lokalnych społeczności, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności, satysfakcji i sukcesów w realizacji zadań na rzecz mieszkańców Powiatu Ostródzkiego. Dziękujemy Wam – Samorządowcy, w dniu Waszego święta za poświęcenie w codziennej urzędniczej pracy.

Powiatowy Dzień Działacza KulturyPowiatowy Dzień Działacza Kultury – święto ludzi kultury – dyrektorów ośrodków kultury, animatorów kultury, rękodzielników, malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, reżyserów, dziennikarzy, fotografów, aktorów i muzealników, odbył się 25 maja 2022 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Spotkanie środowiska działaczy kultury uświetnił koncert artystów muzyków z Ostródzkiego Towarzystwa Muzycznego im. Maksymiliana Kubackiego pod czujnym okiem Jolanty Niegowskiej.

Herb Powiatu OstródzkiegoZarząd Powiatu w Ostródzie ogłasza otwarty konkurs na realizację niżej wymienionych zadań publicznych w formie powierzenia z udzieleniem dotacji na ich finansowanie z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Zadania finansowane będą ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Powiatu Ostródzkiego. Termin składania ofert mija 19.05.2022 r. o godzinie 9.00.

Plakat konkursu Mur,ale historia Wojska PolskiegoMinisterstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w II edycji konkursu "MUR,ALE HISTORIA WOJSKA POLSKIEGO". Zachęcamy do tworzenia murali opowiadających o Wojsku Polskim i walkach o suwerenność Polski, od średniowiecza po współczesność. Prace mogą także upamiętniać ważne dla regionu wydarzenia historyczne lub przypominać o lokalnych bohaterach walk o niepodległość. Na realizację zadań MON zaplanowało w sumie 3.000.000 zł.

Herb Powiatu OstródzkiegoStarosta Ostródzki ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w Ostródzie, przy ul. Czarnieckiego, składającej się z działek: nr 358/3 o pow. 0,1411 ha i nr 358/2 o pow. 0,0120 ha (droga dojazdowa), KW Nr EL1O/00042447/4. Przetarg odbędzie się w dniu 28 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostródzie, przy ul. Jana III Sobieskiego 5, I piętro, pokój nr 220.

super powiat3

logo2019logo zpp