sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

Realizowane działania

frontPowiat Ostródzki realizuje projekt pn. „Termomodernizacja obiektów oświatowych powiatu ostródzkiego” który ma na celu zwiększenie efektywności energetycznej obiektów 3 szkół na terenie Powiatu Ostródzkiego, tj.:
- budynku internatu Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych w Ostródzie,
- budynku sali gimnastycznej i szkoły Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie,
- budynku internatu, stołówki i szkoły Zespołu Szkół Zawodowych im. 9 Drezdeńskiej Brygady Artylerii i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Morągu.

front2

Powiat Ostródzki realizuje projekt pn. „Rozbudowa i przebudowa infrastruktury ZSR im. W. Witosa w Ostródzie wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia na potrzeby podniesienia jakości kształcenia w zawodzie technik mechatronik” który ma na celu podniesienie jakości kształcenia zawodowego w zawodzie technik mechatronik w Zespole Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie poprzez rozbudowę i przebudowę infrastruktury na cele praktycznej nauki zawodu wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia.

front2

 

Uczniowie i społeczność lokalna będzie już mogła korzystać z wyremontowanych sal sportowych przy „Ekonomiku” w Ostródzie oraz w Zespole Szkół Licealnych w Morągu, a już niebawem zakończą się pozostałe prace modernizacyjne trwające w Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Zawodowych w Morągu.

front1Starosta Ostródzki informuje, że powiat ostródzki rozpoczął realizację projektu pn. „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ulicy Kościuszki 2 w Ostródzie”. Prace remontowe budynku zaplanowano w okresie od czerwca do listopada 2019 r. Budynek ostródzkiej przychodni zdrowia przy ulicy Kościuszki 2 zyska nowy estetyczny wygląd oraz poprawione zostaną jego właściwości termoizolacyjne. Dla poprawy komfortu wszystkich osób korzystających z usług świadczonych w budynku, niezbędne będą przejściowe utrudnienia.

Horyzont 2020Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie: „Możliwości finansowego wsparcia MŚP w programie Horyzont 2020, czyli jak zdobyć 50 tyś. euro i znacznie więcej”.

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.