sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

front2Na uroczystej gali będącej częścią Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, odbywającego się w 3 kwietnia 2019 r. w Warszawie, Andrzej Wiczkowski - Starosta Ostródzki został uhonorowany statuetką i dyplomem laureata IV miejsca, które Powiat Ostródzki zajął za 2018 rok w Ogólnopolskim Rankingu Powiatów, organizowanym od kilkunastu lat przez Związek Powiatów Polskich. To kolejny sukces naszego samorządu. Nieprzerwanie od 2009 roku, Powiat Ostródzki zajmuje wysokie miejsca w pierwszej dziesiątce powiatów ziemskich w kraju, w kategorii 60-120 tys. mieszkańców. 3 kwietnia, swoje nagrody i dyplomy odebrali również przedstawiciele najaktywniejszych gmin, miast na prawach powiatu oraz powiatów w innych kategoriach.

Związek Powiatów Polskich wręczył je tym, którzy zajęli najwyższe pozycje w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów – edycja 2018. Oto lista laureatów w kategorii powiatów do 120 tys. mieszkańców:
 1. Powiat Tomaszowski (woj. lubelskie) – honorowy tytuł Dobry Polski Samorząd 2018
 2. Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski
 3. Powiat Niżański
 4. Powiat Ostródzki
 5. Powiat Toruński
 6. Powiat Słupski
 7. Powiat Piotrkowski
 8. Powiat Świecki
 9. Powiat Chojnicki
 10. Powiat Lęborski
 11. Powiat Malborski
 12. Powiat Jędrzejowski
 13. Powiat Ostrowski
 14. Powiat Szczecinecki
 15. Powiat Ciechanowski
źródło i foto: https://www.zpp.pl/artykul/1379-zwiazek-powiatow-polskich-rozdal-nagrody-laureatom-rankingu
adjustacja: H. Kropidłowski

1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.