sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

front„Na ulicy Miodowej co dzień około południa można było spotkać jegomościa w pewnym wieku, który chodził z placu Krasińskich ku ulicy Senatorskiej” – takimi słowami w dniu 6 września bieżącego roku rozpoczęła się uroczystość ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, której organizatorami byli: Andrzej Wiczkowski Starosta Ostródzki, Marta Zwalińska Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Ostródzie, Tomasz Brzeski Dyrektor Zespołu Placówek Szkolno–Wychowawczo–Rewalidacyjnych w Ostródzie. Wydarzenie miało miejsce na placu przed internatem Zespołu Placówek Szkolno–Wychowawczo–Rewalidacyjnych w Ostródzie.

Słoneczna aura sprzyjała spędzaniu czasu na łonie natury. Wszyscy zebrani – lektorzy, goście, organizatorzy w piknikowym nastroju obcowali z „Katarynką” Bolesława Prusa. Przy akompaniamencie prawdziwej katarynki wysłuchać można było: Krzysztofa Kowalczyka, Ewę Bawolską, Sandrę Mróz, Wiktorię Oczyńską, Łukasza Rudnickiego, Małgorzatę Rybczyńską, Martę Zwalińską, Alicję Czerniawską, Dorotę Hilińską oraz Tomasza Ostrowskiego. Zebrani goście, w szczególności uczniowie ZPSWR w Ostródzie, mieli przyjemność obejrzeć pokazy iluzjonisty Adama Duryło, spróbować waty cukrowej, podziwiać pokazy żonglerskie Wojciecha Opara, a także brać udział w wielu konkursach z nagrodami. Wszystko odbywało się pod okiem kataryniarza, w którego wcielił się Szymon Szypczyński.
 
Informacja i zdjęcia: Dorota Budziszewska-Hilińska
 
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2018

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

Podobne:

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych.