sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

frontPowiat Ostródzki otrzymał dofinansowanie na realizację projektu, który w znacznej części udostępni zasób geodezyjny i kartograficzny drogą elektroniczną w formie e-usług. Projekt będzie realizowany w ramach RPO Województwa Warmińsko–Mazurskiego na lata 2014-2020, (działanie 3.1 „Cyfrowa dostępność informacji sektora publicznego oraz wysoka jakość e-usług publicznych”). Umowę na realizację projektu podpisali 30 września 2019 r.: Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski, Wicestarosta Jan Kacprzyk, Skarbnik Powiatu Hanna Żynda i Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin.

Realizacja zadania zapewnia interoperacyjność z geoportalem Powiatu Ostródzkiego, który był przedmiotem projektu realizowanego przez Powiat w perspektywie finansowej Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury na lata 2007-2013 pn. „Zwiększenie zasobu geodezyjnego i kartograficznego Powiatu Ostródzkiego poprzez budowę systemu umożliwiającego świadczenie e-usług publicznych”, a także ze zintegrowanym systemem informacji o nieruchomościach (ZSiN), tworzonym przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.

Główny cel projektu, to zwiększenie efektywności i dostępności geoportalu Powiatu Ostródzkiego poprzez udostępnienie i świadczenie 21 e-usług publicznych, niniejszy cel zostanie osiągnięty poprzez skrócenie czasu obsługi klientów i zmniejszenie kosztów związanych z dojazdem, eliminację powtarzających się prac, ułatwienie dostępu do aktualnych danych i ich wyszukiwania, wprowadzenie nowych funkcjonalności portalu zwiększających jego dostępność, a także propagowanie budowy idei społeczeństwa informacyjnego. Poza zakupem e-usług, projekt obejmuje również zakup niezbędnego wyposażenia i oprogramowania.
 
Przedsięwzięcie będzie realizowane w terminie 01/04/2020 – 31/12/2020. Całkowita wartość zadania to 665 500,00 zł, w tym 99 825,00 zł stanowi budżet Powiatu Ostródzkiego, a dofinansowanie w ramach RPO Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 to kwota 565 675,00 zł.
 
Informacja: Adriana Faraś-Bąk
Foto: Urząd Marszałkowski WWM
 
11
11
11
11
11
11
11
11
11

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2018

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

Podobne:

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Polityka Prywatności i Ochrona Danych Osobowych.