sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

629 czerwca br. w Centrum Konferencyjno–Targowym EXPO ARENA w Ostródzie odbyła się uroczysta konferencja inaugurująca rozpoczęcie projektu pn. „Program profilaktyki chorób układu oddechowego związanych z uzależnieniem od nikotyny w powiecie ostródzkim – szansą na ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu”.

Podczas tego spotkania prelegenci wygłosili wykłady z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom od nikotyny, w tym - na temat potencjalnych zagrożeń wynikających z tego nałogu oraz sposobów walki z nim, a także - profilaktyki zapobiegania chorobom układu oddechowego. W wydarzeniu uczestniczyli, m.in., przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu ostródzkiego, Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Ostródzie, policji, straży pożarnej, organizacji pozarządowych, przedstawiciele szkół z terenu powiatu, środowisk lekarskich i pielęgniarskich, a także mieszkańcy powiatu.  Podczas konferencji, obecnym zostały przybliżone założenia, cele i główne zagadnienia, na których opiera się realizowany przez Powiat Ostródzki projekt. Szczegółowo omówione zostały również badania. jakie mieszkańcy Powiatu Ostródzkiego mogą wykonać bezpłatnie.
 
Materiały z konferencji:
 

Autor: Piotr Szerszeń
Data: 14 lipca 2015 r.

1
1
1
1
1
1

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

linkuje cały box

Rozwój lokalny

Perspektywa finansowa 2014-2020
Zrealizowane projekty 2007-2013
Dokumenty strategiczne

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

Podobne:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.