Wybierz najlepszy produkt turystycznyPolska Organizacja Turystyczna kolejny raz w ramach konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej oddaje głos internautom, którzy zadecydują, do kogo powędruje Certyfikat Internautów 2023. Pomóż Szlakowi Kopernikowskiemu zdobyć to prestiżowe wyróżnienie. Głosować można od 16 do 31 października 2023 roku, do godziny 23:59. Każdy głos się liczy!

Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.

- Internet wyznacza trendy, inspiruje i stanowi kluczowe źródło informacji dla turystów. Przestrzeń cyfrowa pomaga znaleźć najlepsze produkty oraz usługi, a także zachęca do wyjazdów poprzez opinie i cenne rekomendacje internautów. Tak istotne głosowanie Certyfikat Internautów 2023 pozwoli nie tylko wyłonić najlepszy produkt, ale również poznać lepiej zdanie i preferencje użytkowników – przyznał prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke.

Szlak Kopernikowski jest jednym z 16 kandydatów w konkursie "Certyfikat Internautów 2023" przyznawanym przez Polska Organizacja Turystyczna

Zagłosuj na najlepszy produkt na Narodowym Portalu Turystycznym https://www.polska.travel/wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-glosowanie-na-certyfikat-internautow-2023/. Wystarczy kliknąć w obrazek z Mikołajem Kopernikiem i nacisnąć przycisk „Oddaj Głos”. Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony.

Głosowanie trwa 16-31 października zaplanowane jest przeprowadzenie internetowego głosowania na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej Roku 2023. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT zaplanowanej na koniec listopada. Laureat konkursu zostanie objęty programem promocji Polskiej Organizacji Turystycznej.

Źródło informacji: Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna / Polska Organizacja Turystyczna