Wizyta Jurka Owsiaka: Ostródzki Most WOŚP w Świetle Rekordowej LicytacjiW miniony piątek, powiat ostródzki miał niezwykłą przyjemność gościć jednego z najbardziej znanych działaczy charytatywnych w Polsce, Jurka Owsiaka – szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Starosta Ostródzki – Andrzej Wiczkowski, wraz z szefem WOŚP, uroczyście wręczyli tytuł Patrona Mostu WOŚP w Ostródzie - Panu Krzysztofowi Dudkowi z firmy Dudek Drew.

Patronat jest wyrazem uznania dla zaangażowania oraz wkładu w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekordowa kwota 9.500 zł, na jaką został wylicytowany most, świadczy o hojności lokalnej społeczności i wspólnym zaangażowaniu na rzecz szlachetnych celów.

Dodatkowo, Jurek Owsiak przekazał podziękowania za wieloletnie zaangażowanie i determinację w realizacji celów charytatywnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie tylko uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu, ale także za nieustanne wsparcie i wielkie serca, które sprawiły, że Jurek Owsiak mógł osobiście uczestniczyć w tej doniosłej chwili w Ostródzie! To wspólne zaangażowanie buduje silne fundamenty solidarności i pozytywnego wpływu na społeczność lokalną.

Film z wydarzenia:

Źródło informacji/Foto.: Biuro Promocji Starostwo Powiatowe w Ostródzie

Dudek DrewPatronat Mostu WOŚP w OstródziePodziękowania od Jurka Owsiaka - szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Od lewej: Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski wraz z szefem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurkiem OwsiakiemOd lewej: Pan Krzysztof Dudek z firmy Dudek Drew wraz z szefem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurkiem OwsiakiemOd lewej: Szef WOŚP w Ostródzie - Artur Munje wraz z szefem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurkiem Owsiakiem
Od lewej: Kamili Krzyżanowski ze sztabu WOŚP wraz z szefem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurkiem OwsiakiemOd lewej: Współorganizator ostródzkiego WOŚPu -  Marcin Grynkiewicz wraz z szefem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurkiem OwsiakiemOstródzki Most WOŚP w Świetle Rekordowej Licytacji