sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

front2

 

Uczniowie i społeczność lokalna będzie już mogła korzystać z wyremontowanych sal sportowych przy „Ekonomiku” w Ostródzie oraz w Zespole Szkół Licealnych w Morągu, a już niebawem zakończą się pozostałe prace modernizacyjne trwające w Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Zawodowych w Morągu.

 
Dobiegła końca modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Petöfi w Ostródzie. Dzięki realizacji projektu udało się zmodernizować i wyremontować budynek sali sportowej oraz zaplecze sanitarno – szatniowe z ZSZ im. S. Petöfi, co znacznie poprawi komfort użytkowania infrastruktury sportowej. Ponadto w ramach działań projektowych zmodernizowano infrastrukturę sali sportowej przy ZSL w Morągu. W ramach inwestycji zmodernizowano nawierzchnię sali, wymieniono stolarkę drzwiową, oświetlenie oraz wykonano remont zaplecza sanitarnego i szatni. Całkowity koszt wykonanych prac wyniósł 853 074,11 zł.

Nadal trwają prace modernizacyjne i remontowe sali sportowej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Morągu oraz na boisku sportowym przy Zespole Szkół Licealnych w Morągu.
 
Wszystkie działania modernizacyjne prowadzone są w ramach projektu pn. „Podniesienie jakości infrastruktury sportowej w szkołach ogólnokształcących powiatu ostródzkiego”, który Powiat Ostródzki realizuje dzięki dofinansowaniu otrzymanemu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020 w ramach Działania 9.3: Infrastruktura edukacyjna, Poddziałanie 9.3.4: Infrastruktura edukacji ogólnokształcącej. Całkowita wartość inwestycji wynosi 1 438 083,88 zł. Planowany termin zakończenia przedsięwzięcia to 30 czerwiec 2019 r.
 
Projekt swoim zakresem obejmuje prace w 3 szkołach na terenie Powiatu Ostródzkiego, tj.:
• Modernizacja i remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem sanitarnym w Liceum Ogólnokształcącym nr II w Zespole Szkół Zawodowych im. S. Petöfi w Ostródzie;
• Modernizacja i remont sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącym nr I w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących i Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Morągu;
• Remont i modernizacja infrastruktury sportowej w Liceum Ogólnokształcącym nr II im. Leona Kruczkowskiego w Zespole Szkół Licealnych w Morągu:
  • Sala gimnastyczna;
  • Boisko sportowe.

Źródło informacji: Piotr Szerszeń Wydział Rozwoju Lokalnego

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.