sciezka2_copy statek_przy_molo_copy panorama_copy porownanie_copy

front2

Powiat Ostródzki realizuje projekt pn. „Rozbudowa i przebudowa infrastruktury ZSR im. W. Witosa w Ostródzie wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia na potrzeby podniesienia jakości kształcenia w zawodzie technik mechatronik” który ma na celu podniesienie jakości kształcenia zawodowego w zawodzie technik mechatronik w Zespole Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie poprzez rozbudowę i przebudowę infrastruktury na cele praktycznej nauki zawodu wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia.

Realizacja projektu przyczyni się m. in. do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w zawodzie technik mechatronik i pełnego przystosowania obiektów warsztatów szkolnych do prowadzenia najwyższej jakości zajęć edukacyjnych i praktycznej nauki zawodu technik mechatronik w pełnym zakresie programowym dla potrzeb przyszłej wykwalifikowanej kadry pracowniczej regionu województwa warmińsko – mazurskiego.

Projekt swoim zakresem obejmuje następujące rodzaje robót budowlanych: roboty rozbiórkowe, roboty remontowe parteru, roboty wykończeniowe (parter), nadbudowa I piętra i instalacje. Ponadto w ramach projektu zakupione zostanie wyposażenie do następujących pracowni:
• pracownia elektrotechniki i elektroniki;
• pracownia PLC;
• pracownia montażu urządzeń i systemów mechatronicznych;
• pracownia CNC;
• pracownia hydrauliki;
• pracownia pneumatyki;
• pracownia komunikacji w języku obcym zawodowym.

Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu w wysokości 3 324 300,15 zł, otrzymanemu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020 w ramach Działania 9.3: Infrastruktura edukacyjna, Poddziałanie 9.3.1: Infrastruktura kształcenia zawodowego. Całkowita wartość inwestycji wynosi 4 616 866,93 zł.

Planowany termin zakończenia przedsięwzięcia to 31 grudzień 2019 r.
 
Źródło informacji: Piotr Szerszeń Wydział Rozwoju Lokalnego
 
rozbudowa zsr

Oświata link

Oświata Kultura i Sport

Z życia szkół i placówek
Doradztwo zawodowe
Profilaktyka szkolna
Warmińsko-Mazurskie dni rodziny
Wykaz szkół i placówek oświatowych

Oświata link

Poznaj Powiat

Struktura administracyjna
Obszar i położenie
Herb i flaga
Powiat Turystyczny
Powiat w fotografii
Materiały filmowe
Rys historyczny
Baza noclegowa

Strefa interesanta link

Strefa Interesanta

Powiatowy Rzecznik Konsumetów
PCPR
Powiatowy Urząd Pracy
Konsultacje Społeczne
Poradnik Interesanta

 bip logo 2

Powiat społecznościowy

Dołącz do nas i Ty!

logo ranking 2015

  zwiazek powiatow

WARMIA

zlot

szesnastka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. RODO Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Szanowni Państwo,
Informujemy, że Starostwo Powiatowe w Ostródzie na swoich stronach internetowych i społecznościowych oraz w drukowanych publikatorach umieszcza zdjęcia oraz materiały filmowe, dokumentujące różnego rodzaju imprezy i wydarzenia publiczne, kulturalne, sportowe, rekreacyjne, społeczne itp., dotyczące realizacji przez Powiat Ostródzki jego zadań i projektów, na których uwidaczniane są wizerunki osób uczestniczących w takich wydarzeniach.
Z uwagi na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych i spoczywający na Starostwie Powiatowym w Ostródzie (jako administratorze przetwarzającym dane osobowe obejmujące wizerunek osób fizycznych) obowiązek przetwarzania takich danych osobowych zgodnie z prawem, informujemy, że przysługuje Państwu prawo zwrócenia się do administratora z żądaniem usunięcia każdego materiału, na którym został utrwalony Państwa wizerunek lub jego zmodyfikowania w kierunku uniemożliwiającym Państwa identyfikację, jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie. Z żądaniem takim możecie Państwo zwrócić się listownie lub drogą elektroniczną na adresy powszechnie dostępne na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Ostródzie.